• YARIM ALTIN
  3.784,00
  % -0,81
 • AMERIKAN DOLARI
  18,8301
  % 0,05
 • € EURO
  20,2978
  % -0,09
 • £ POUND
  22,7100
  % 0,11
 • ¥ YUAN
  2,7786
  % 0,03
 • РУБ RUBLE
  0,2668
  % 0,08
 • BITCOIN/TL
  430502,737
  % -2,23
 • BIST 100
  %

Bağlama büyüsü nedir?

Bağlama büyüsü nedir?

Bağlama büyüsü nedir?

Eski zamanların soylu saraylarından modern dünyanın meydanlarına, köyden kente her yerde bağlama büyüsü konuşulur.

Bu durumda, doğru ile yanlışı ayırt etmek için bazı parametrelere bakmak en güvenli yoldur. Öte yandan adından da anlaşılacağı gibi aşk büyüsü sizi âşık etmek ya da mevcut ilişkinizi daha sevgi dolu hale getirmek için kullanılabilir. Bağlama büyülerinin birçok farklı yöntemi vardır. Adından da anlaşılacağı gibi sihir, karanlık bilimlerin kapısından geçmenin bir başka yoludur ve bağlama büyüsü genellikle zor durumlarda kullanıldığı için bu yöntemlere yönelen insan sayısı da oldukça fazladır. Güvenilir Medyum gerçek medyumun bağlama büyüsü yapabileceğini ve gerçek medyumun bozabileceğini vurguluyor. Bugün, en eski kaynaklara ve eski Mısır uygarlığı ve Asya bozkırlarında yapılan kazılardan elde edilen bilgilere göre, o zamanlar bağlama büyüsü hala kullanılıyordu. Genel olarak aşk, insan doğasına özgü, kendi olma arzusundan kaynaklanan bir arzunun ifadesidir. Bu nedenle medyumlardan aşk büyüsü isteyenlerin sayısı tüm yaş ve cinsiyet gruplarında oldukça fazladır.

Papaz büyüsü var mı?

Papaz büyüsünden bahsettiğimizde, genellikle Hıristiyan din adamlarını ve onların büyülerini düşünürüz. Bu, papaz büyüsü içimizde uyandırdığı büyük yanılsamadır. Medyum bu konuda çok net bilgilerin olduğunu vurguluyor. Papaz büyüsü temelde eski bir Süryanice lehçesiyle yazılmıştı, ancak bu lehçe o zamanlar Hıristiyan rahipler tarafından bilinen eski yazı diliydi.

Her iki grup da bu lehçeyi kullandığından maalesef rahiplere ayrılmış büyülü bir isim gibi görünüyor. Öte yandan asıl konumuza dönecek olursak rahip büyüsü de genel olarak kara büyü dediğimiz ve pek çok farklı konuda kullanılan büyülerden biridir.

YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

betturkeygiris.org- tipobet365