Haberopsiyon.com

Güncel Ekonomi ve İş Dünyası Haberleri

Bizpoint İle Aradığınız Her Şey Bir Tık Ötenizde

Bizpoint, tüm iş yerlerini zaman zaman ihtiyaç duyulabilecek cafe ve restoran, dernek, park, otopark, şirketler, bankalar, tüm endüstri ve sanayi alanlarının hepsinin bir arada bulunduğu web sitesidir. Şirketlere, kobilere yani küçük işletmelerden büyük işletmelere tüm iş dünyası bulunmaktadır. Doktor, avukat, elektrikçi gibi tüm meslek gruplarından profesyoneller ve bireysel kullanıcılar profil açıp sisteme dahil olabilmektedirler.

Bizpoint, lokasyon bazlı olup arama, listeleme ve filtreleme seçenekleri mevcuttur.Farklı şehirlerde ve lokasyonlarda aramalar yapılmaktadır. Web Chat canlı sohbet özelliği ile grup ve bireysel sohbetlerin yani sıra iş yeri yetkilileri ile iletişime geçirip ticari ilişkiler de rahatlıkla kurulabilmektedir. Böylece e-posta, faks ya da telefona gerek duyulmamaktadır. Web Chat özelliği ile iş yerlerimüşteri hizmetlerine destek, satış ve pazarlama amaçlı da kullanılabilir.Böylece operasyonelkolaylıklar sağlanabildiği gibi zamandan da tasarruf sağlanabilmektedir. Yabancı kökenli çözümler genel de dikey iş modelleri sunarken Bizpoint yatay iş modelini benimsemiştir. Bu iş modeli ile tek çatı altında, fonksiyonel, yenilikçi ve farklı bir çalışma ortamı sunmaktadır. Kişiler ve iş yerlerini çözüm ile buluşturan bir web sitesi olan Bizpoint, ücretli ücretsiz üyelik paketleri ile müşterilerine oldukça fazla seçenek sunmaktadır. Hepsinin ayrı ayrı fonksiyonları bulunmaktadır. Profesyoneller ve bireysel kullanıcılar ihtiyaçları doğrultusunda paketlerden birini seçerek sistemde yer alabilmektedir. Entegre ve tamamlayıcı iş çözümleri sunan sistem, müşterilerinin problemlerini çözerek iş akışını hızlandırmaktadır. Aynı zamanda sosyal bir network platformu da olan sistem tüm cihazlar ile de uyumludur. 7/24 çalışma imkânı sunan tam otomasyonlu sistem yorumlar, talepler ve mesajlar aracılığı sayesinde müşteriler ile ilişkilerin sağlam kalmasında büyük rol oynamaktadır. Bizpoint ile aradığınız çözüme ulaşabilirsiniz.

İngilizce ve Türkçe olmak üzere iki dilde hizmet veren Bizpoint’ in global olduğunun göstergesidir. Yurt dışından gelen firma yetkililerin tüm cihazlarından sisteme girmeleri mümkün olduğu gibi, istedikleri profili inceleyip bilgi sahibi de olabilmektedirler. Böylece müşteriler hem eğlenceli hem verimli vakit geçirirken ticari ilişkilerini de sağlamlaştırdığıgibi zamandan tasarruf sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın