Haberopsiyon.com

Güncel Ekonomi ve İş Dünyası Haberleri

Empero Servisi

Deva Endüstriyel Mutfak olarak mutfak faaliyetlerinde kaliteli ve yenilikçi alanlar oluşturan bir şirket olan Empero servisi ürünleri için profesyonel bir ekip ve uygun bütçe ile satış sonrası destek ve bakım hizmetlerini kusursuz bir şekilde yerine getiriyoruz.

Deva Endüstriyel Mutfak olarak uzun yıllar kullanılacak olan mobilya ve diğer donatımın orijinal görünüşünün korunmasına yardımcı olacak bir bakım hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Endüstriyel mutfak Askeri ve sivil toplum örgütlerinin, fabrikaların, lokantaların kullandığı ekipmanları ifade eder. Avrupa ülkelerinde ve ülkemizde ilgi odağı hale gelen ve hem kurulum hem de uygulama da hizmet sunan sektörün lider firması Empero  endüstriyel servis mutfak hizmetlerinin bakımı, korunması ve temizliği çok önemlidir.

Tecrübeler gösteriyor ki kaliteli bir donanım almak kadar onun uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışması için temizlik ve bakımının yapılması gerektiğinde uygun yedek parça ile değişim yapılması çok önem arz etmektedir. Bu nedenle uzun yıllar sorunsuzca profesyonelce çalışmak ve kendilerine kaliteli bakım hizmeti isteyen firmalar Deva Endüstriyel mutfak servisi ile çalışmalıdır.

Profesyonel Mutfak donanımlarının onarımı herkes için her an gerekli olabilir. Ne yazık ki, herhangi bir teknik malzeme er ya da geç temizlenme, onarım veya yedek parça değişimi görme eğilimindedir. Ancak, böyle teçhizatların onarımı ve bakımı konusunda uzmanlaşmış olan Deva Endüstriyel Mutfak servis ustaları, ekipmanınızın bakımına gelerek umutsuzluğa kapılmamanızı ve iş hacminizin düşmemesini sağlar. Ve her türlü çalışma için çeşitli teminatlar sağlayarak bu alanda lider olduğunu gösterir.

Geleneksel mutfaklarda kullanılan tüm cihazlar termal, soğutma ve teknolojik olarak ayrılabilir. Firmamızın ustaları bu üç çeşitte de uzmanlaşmıştır, bu nedenle her türlü mutfak ekipmanı bakımı ile ilgili teknik desteğe hazırız. Faaliyetlerimizin kapsamı profesyonel mutfaklarda çalışan tüm Empero makinelerinin çalışma kapasitesinin tam olarak desteklenmesini içermektedir.