Haberopsiyon.com

Güncel Ekonomi ve İş Dünyası Haberleri

Eşarpavm’nin Zarif Çizgileri

Kişisel tercihleri sonucu kapalı giyim tarzını seçen bayanların dolaplarında veya aksesuar çekmecelerinde muhakkak bulunan bir giyim eşyasıdır eşarp. Etkisi oldukça kuvvetli olan eşarbı başınızı örtmek için kullanabileceğiniz gibi, boynunuza dolayarak fular şekline dönüştürebilir ve kıyafetlerinizi değişik biçimlerde tamamlayabilirsiniz. Bu örtünün bu kadar çok sevilmesi sonucu ünlü giyim markaları da özel eşarplar üretmeye başladılar. Aker, Karaca, Aise, Cacharel, Sarar, Armanda gibi giyim sektörünün bilinen imzalarının artık eşarplara özel koleksiyonları var. Ve bu ürün üzerine çalışan bir e-ticaret sitesi, eşarpavm.com meraklılarınca hemen benimsendi.

Yumuşacık Şallar

Sadece eşarplar değiller, özellikle soğuk günlerde çok kullanılan yumuşacık şallar da Eşarpavm koleksiyonlarında var. Özel tasarım şallar ve yünden imal edilmişlerin yanında şifon şal ürünleri koleksiyonun nadide parçalarından. Kış sezonunun bitmesine yakın yapılan geleneksel indirimler, üç al iki öde gibi satış kampanyalarıyla şimdi bu güzel şallardan alabilirsiniz.

Bütün fiyat aralıklarında, her bütçeye göre çeşitler bulmak mümkün. Sitenin kapıda ödeme, güvenlikli alışveriş, yurt dışı gönderim olanaklarından da faydalanarak gardırobunuzdaki eşarp çeşitlerinizi arttırabilirsiniz. Aişe’nin pratik şalları, çift taraflı kullanılabilen modeller, Karaca’nın yün eşarpları, püsküllü şallar, çift katlı şifon eşarp çeşitleri, hem çift taraflı hem de püsküllü yün şallar, aynı uzunlukta ve şal rahatlığında kullanabileceğiniz pano eşarplar, çok sayıda renk seçenekleriyle üretilmiş pullu şallar seçenekleriniz arasında. Rengarenk ve zevkli bir alışveriş şimdi esarpavm.com/Sifon-Sal-modelleri adresinde sizi bekliyor.

Özel Seri Şal ve Eşarplar

Tesettür giyimin zarif tamamlayıcısı olan eşarp ve şal modelleri içinde özellikle “Selçuklu” serisi ile batik boyama eşarplar duruşlarıyla hemen farkındalık yaratıyorlar. Günün her saatinde, her yerde, her kıyafetle kullanacağınız bu özel tasarım ürünler bütün kıyafetlere renkli bir zariflik katabilir.

Şifon şallar üstünde hissedilen yumuşaklık ve parlaklık bu serilerle çok daha fazla yaşanabilir. Ünlü tabloların, yaz ve kış manzaralarının, rengarenk çiçek demetlerinin, çizgilerin, eskileri çağrıştıran nostaljik motiflerin pırıl pırıl kullanıldığı bu eşarp çeşitleri muhafazakar bayanların saçlarını örterken fular olarak kullanmayı tercih eden hanımların kıyafetlerini de çok şık bir biçimde tamamlayacak.