Haberopsiyon.com

Güncel Ekonomi ve İş Dünyası Haberleri

Güvenilir Kuveyt Türk İle Sağlam Kart

Her geçen gün dünyada kullanımı daha da artan bir ürün olan kredi kartı, doğru kullanıldığında faydası olduğu kadar yanlış kullanımında zararları da oldukça fazladır. Nakit paranızın olmadığı ya da taksitli alışveriş yapmak istediğiniz durumlarda harcamalarınızdan puan kazanmak istiyorsanız, kredi kartı kullanılması gereken bir üründür. Ancak kart ile alışveriş yaptığınızda sanki hiç cebinizden para çıkmayacakmış gibi harcama yaparsanız kötü sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz.

Kredi kartını ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercih etmeniz sizin açınızdan daha da faydalı olacaktır. Harcamalarınızı daha çok eğitiminiz için yapıyorsanız eğer eğitim harcamalarına fazladan puan veren bir kart ya da seyahat etmeyi seviyorsanız size bedava uçak bileti sağlayacak kadar mil veren bir kart kullanmanız mantıklıdır. Aynı özelliği, birbirine yakın limitleri olan birçok kredi kartını cüzdanınızdabulundurmamalısınız. Bu yüzden kredi kartlarının inografiközellikleri yanialırken ihtiyaçlarımızı düşünüp temin etmeliyiz. Öncesinde iyice araştırmalı, bankamız ile görülmeliyiz.Kuveyt Türk’ ün yeni kartı olan Sağlam Kart’ın en önemli özelliği aidat almaması ama ödemesidir. Sağlam Kart sahip olduğu onlarca özellikle müşterilerine birçok avantaj sağlamaktadır. Ağırlıklı olarak sağlık ve eğitim sektörüne harcama yapanlar için uygun olan kart ile bu sektörlerde vade farksız 5 taksit imkânı bulunmaktadır. Ödemelerini düzenli olarak yapanlara altın puan vermekte ve bu puanlar ile alışveriş yapmak daha da kolay olmaktadır. Yanınızda nakit paranızın olmadığı yerlerde Sağlam Kart nakit avans imkânı iledevreye girmektedir.Fatura, sigorta, kontör, gıda, market ve kuyumcu harcamalarında taksit imkânı sağlayan kart aynı zamanda anlaşmalı iş yerlerinde müşterilerine özel her gün indirim imkânı sağlamaktadır. Kart ücreti almayan Sağlam Kart ile platin, gold ve klasik olarak üç farklı çeşittir. Her biri farklı oranlarda indirim imkânıve nakit avans miktarı sağlamaktadır. Müşterilerini memnun etmek için kullanılmaya başlandığı günden bu yana kendisine yeni özellikler eklemeyi unutmayan Sağlam Kart ile konut, araç, yol yardımı gibi konularda da işiniz artık daha da kolay hale gelmektedir. 100 TL üzerine miktarını kart sahiplerinin belirlediği taksit seçeneklerini çağrı merkezi, internetve mobil şube ya da SMS ile belirleyebilmektesiniz.Ekstrenizi zamanında ödediğinizdeveharcamalarınızın miktarına göre kazandığınız altın puanları ister bankanızda biriktirir isterseniz gram altın olarak alabilirsiniz.

Kuveyt Türk’ ün yeni atılımı Sağlam Kart ile birçokindirim, harcamalarınıza ve ödemelerinize karşılık altın puan imkânından faydalanabilirsiniz. Böylece isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı en kısa sürede tamamlayabilirkenkazanç da sağlayabilmektesiniz. Sağlam Kart ile kazançlı harcamalar yapabilir, alışverişinizi keyifli hale getirebilirsiniz.

Güvenilir Kuveyt Türk İle Sağlam Kart

Bir cevap yazın