Maske zorunluluğu kalkıyor mu

ABONE OL
20 Nisan 2022 22:22
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın geçtiğimiz hafta ‘Kurulun en önemli toplantılarından biri olacak’ dediği Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısının bugün yapılması bekleniyordu ancak kritik toplantı 27 Nisan’a ertelendi. Bilim Kurulu toplantısında önemli kararların alınması bekleniyor.

Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu’nun bugün yapılması beklenen en önemli toplantısı ertelendi.

Bakan Koca sosyal medya hesabından, “Koronavirüs Bilim Kurulu son toplantısını 2 Mart’ta yapmıştı. Salgınla mücadele tarihine geçecek o toplantıda alınan kararların isabetini hep birlikte gördük. Bilim Kurulumuz, daha da tarihi bir toplantıyı bugün yapacaktı. BU TOPLANTININ GÜNÜ, 27 NİSAN ÇARŞAMBA OLARAK DEĞİŞTİ” ifadelerini kullandı.

Bakan Koca geçtiğimiz hafta Sakarya Valiliği’ni ziyareti sonrası yaptığı açıklamada “En kötü günlerimiz geride kaldı. Bilim Kurulu en önemli toplantılarından birini yapacak. Özellikle Maske başta olmak üzere bu anlamda alınacak önemli kararlar olacak, okullarda maske kullanımı dahil olmak üzere. Gelecek hafta çok önemli olan Bilim Kurulu toplantısında ele almış olacağız” demişti.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r